Çekici Hizmeti

Yolda kalmanız durumunda firmamızı 0282 673 77 72 sabit, veya diğer GMS telefon numarasından aramanız yeterlidir. Size en yakın olan oto çekicilerimizi, en kısa sürede yönlendiriyoruz.

Kurtarma Hizmeti

Oto kurtarmada, profesyonel hizmet veren firmamız aracınızın yolda kalması sorununu çözmektedir. Herhangi bir yolda kalma durumunda bizimle iletişime geçtiğinizde en kısa sürede oto kurtarma hizmeti alarak, gitmek istediğiniz yere güven içerisinde gitme imkânından yararlanabilirsiniz.çalışan bir firmayız.

Patlayan Lastiğin Değiştirilmesi

Talebiniz halinde, havası inen veya patlayan lastiklarinizi, gönderilecek görevli bir ekip tarafından değiştirebilir veya tamir edebiliriz. Araçta stepne bulunmaması veya lastiğin onarılması gereken durumlarda, aracınız en yakın yetkili servise çekilerek işlemleri yapılabilmektedir.

Konaklama Hizmeti

Bozulmuş/arızalanmış veya kayzaya karışmış araçların, 48 saat içinde onarılmayacak halde olması durumunda, çekici veya kurtarma işlemlerinin Continental'in yol yardımı hizmeti tarafından yapılması önkoşuluyla, arızalı araç sürücüsüne ve yolculara (maksimum 5 kişi) 3 veya 4 yıldızlı bir otelde kahvaltı dahil konaklama imkanı sağlanır.

Aracın Emanet Ve Muhafazası

Kazaya karışmış aracınızın onarım süreci 72 saati aşacak ise, yada aracın çalındıktan sonra bulunması gibi bir durumda, Continental'in yol yardım hizmeti 3 günlük otopark ücretini karşılamaktadır. Ancak otopark ücreti günlük belediye otopark üçreti aşamamaktadır.