Kıta Oto Lastik 

Kıta Oto Lastik Continental Lastikleri bayisi olarak, tecrübeli ekibimiz ile Lastik Satış, Yol Yardımı, Lastik Saklama, Lastik Servis ve Mobil hizmetlerini vermekteyiz. Her türlü çelik jant, inci akü, çelik akü ürünlerini bulundurmaktayız. Geniş ürün yelpazemiz ile , talep edilen her ürünü sunabilmekteyiz.

Müşteri memnuniyetinin her şeyden önce geldiğini bilerek, satış öncesi ve sonrasında servis kalitesinin artırılması konusunda gerekli sertifikasyonlara önem vermekteyiz.  Bu amaçla verdiğimiz servis, lojistik ve depo hizmetleriyle tüm mevsim şartlarında yanınızdayız.

Continental Yetkili Satıcısı olarak bilgili ve güler yüzlü personeli ile aracınıza en uygun lastiği sunarak modern ekipmanları ve yüksek servis kalitesi ile çalışmaktayız.

Contınental, Michelin, Kormoran, Sportiva, Viking, Nokian, İnci Akü, Çelik Akü, CMS, Kormetal, Carre, Lastik Kontrolü, Lastik Sökme, Lastik Takma Takma, Balans Ayarı, Rot Ayarı, Nitrojen, Lastik Tamiri, Jant Düzeltme, Çekici Hizmeti, Kurtarma Hizmeti, Konaklama Hizmeti, Aracın Emanet Ve Muhafazası, Patlayan Lastiğin Değiştirilmesi